Labioplastyka – pozbądź sie kompleksów

Labioplastyka – pozbądź sie kompleksów
Ginekologia estetyczna jest jedną z najprężniej rozwijających się gałęzi medycyny. Kobiety w Polsce są coraz bardziej świadome swoich potrzeb oraz możliwości. Przeczytaj ten artykuł i sprawdź, w jaki sposób Polki mogą się pozbyć swoich kompleksów.

Bądź piękna i pewna siebie

Warto pozbyć się swoich kompleksów i poczuć się atrakcyjnie. Defekty związane z narządami intymnymi nie tylko są nieestetyczne wizualnie, ale również utrudniają codzienne funkcjonowanie. Powodują zahamowania oraz opory, a także mogą negatywnie wpłynąć na życie seksualne. Przerost lub asymetria warg sromowych to przyczyna występowania pieczenia, swędzenia, obtarć, odparzeń, rozwoju bakterii i infekcji. Z tym problemem warto zgłosić się do lekarza specjalisty.
Labioplastyka to zabieg, który polega na zmniejszeniu i ukształtowaniu warg sromowych mniejszych lub większych. Rozmiar warg sromowych mniejszych dostosowywane jest do warg sromowych większych, a także łechtaczki. Należy pamiętać, że wargi sromowe mniejsze pełnią bardzo ważną rolę m.in. chronią przed wnikaniem mikroorganizmów do pochwy oraz zapewniają nawilżenie w czasie pobudzenia seksualnego. Ich prawidłowy rozmiar i kształt ma więc ogromne znaczenie.

Labioplastyka – dowiedz się więcej

Labioplastyka to zabieg, który wymaga wcześniejszej konsultacji z ginekologiem. Należy zbadać ogólny stan zdrowia, a także stan układu płciowego. Jeśli przeprowadzone badania nie wykażą infekcji oraz innych nieprawidłowości, to może zostać ustalony termin zabiegu. Zabieg najczęściej przeprowadzany jest za pomocą lasera. Metoda ta jest znacznie bezpieczniejsza oraz dokładniejsza niż cięcie skalpelem. Podczas zabiegu zostaje odcięty nadmiar tkanki warg sromowych, a następnie ponownie zaszyty. W zależności od indywidualnych predyspozycji do gojenia się ran, stosowane są różne szwy. Najpopularniejszym jest szew ciągły rozpuszczalny. Długość zabiegu może się różnić – wszystko zależy od stopnia jego zróżnicowania. Mimo wszystko jest on dość szybko przeprowadzany, więc zazwyczaj nie trwa więcej niż 2 godziny. Po zabiegu pacjentka musi pozostać przez jakiś czas na obserwacji. Jeśli nie wynikną żadne objawy niepożądane, to pacjentka po kilku godzinach udaje się do domu. Czas gojenia się ran wynosi zazwyczaj około 14 dni.

PODOBNE WPISY
—————————-

http://www.biznesmamy.pl/viewtopic.php?f=42&t=5917&p=60390#p60390
http://kovoll.pl/uncategorized/kontenery-magazynowe-moga-pomoc-w-prowadzeniu-firmy/
http://paladyn.waw.pl/zaplecze-socjalne-na-budowie-przenosne-kabiny-sanitarne-i-co-jeszcze
https://maliexblog.wordpress.com/2017/03/04/oprogramowanie-dla-hotelu-to-powszechnosc-w-dzisiejszym-hotelarstwie/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s